Sözleşmeler ve Kurallar

reges.com.tr Web Erişilebilirliği

Uluslararası Web Erişilebilirlik Girişimi (WAI) Web erişilebilirliğini söyle tanımlıyor:

"Web erişilebilirliği web sitelerinin, araçların ve teknolojilerin engellilerin kullanabileceği şekilde tasarlanması ve geliştirilmesidir. Daha spesifik olarak, insanlar: Webi algılayabilir, anlayabilir, Webde gezinebilir ve Web ile etkileşimde bulunabilir ve Webe katkıda bulunabilir. Web erişilebilirliği engelli olmayan insanlara için de yararlıdır, örneğin yaşlanma nedeni ile becerileri değişmekte olan yaşlı insanlar. Web erişilebilirliği, aşağıdakiler dahil, Webe erişimi etkileyen tüm engellilik türlerini kapsar: görsel, işitsel, fiziksel, konuşma, zihinsel ve nörolojik engellilik türleri." Kaynak: Web erişilebilirliğine Giriş

Reges Turizm İnşaat A.Ş. her bir bireyin otellerimizde kendisini iyi karşılanmış hissetmesini sağlamaya özellikle bağlıdır.

Küresel kapsayıcılık stratejimizin bir parçası olarak, tüm kullanıcıları kapsayan bir deneyim sunmak için web sitelerimizin erişilebilirliğini geliştirme süreci içindeyiz. Fiziksel veya zihinsel yeteneklerine Web’i kullanmak için nedenine veya kullandığı cihaza bakılmaksızın, tüm kullanıcıların onlara sunabileceğimiz en iyi hizmete hakları olduğuna inanıyoruz.

WEB TAAHHÜTÜMÜZ

Web sitelerimize sürdürülebilir erişimi sağlamak için çok sayıda proje başlattık:

  • Web İçeriği Erişilebilirliği Kılavuzları aracılığı ile WCAG 2 - AA düzeyi erişilebilirlik denetimi
  • Ekiplerimiz arasında yükseltilen farkındalık ve geliştirilmiş uzmanlık
  • Spesifik erişilebilirlik araçları ve belgelerinin uygulanması
  • Başlangıçtan itibaren web projelerimizin erişilebilirliğini göz önüne alma
  • Erişilebilirlik uzmanlarından destek

Sitelerimizi erişilebilir kılma çabalarımız, sayfamızda görüntülenecek olan otel bilgileri ve rezervasyon bölümü alanlarına odaklanacaktır.